Historie dirigenten

In het verleden stond het harmonieorkest onder leiding van verscheidene dirigenten:

C. Borselaar                                         22-06-1873 –

L.K. Kluit

H.J. Everwijn

J.P. Everwijn

K.W. Everwijn                                       22-06-1935 – 30-12-1960

A.C. Braber                                          17-01-1961 – 01-12-1968

A. Hagens                                             24-01-1969 – 30-12-1971

H.J. Everwijn                                         24-04-1971 – 27-09-1974

P.H.J. Everwijn                                      04-10-1974 – 01-11-1975

E.A. de Looff                                         08-11-1975 – 25-12-1984

D. Herrewijnen                                    11-01-1985 – 05-07-1986

G. Voogt                                                14-11-1986 – 21-02-1997

S.L. Krekelberg                                     28-02-1997 – 22-02-2008

J. de Regt                                               18-04-2008 – 28-11-2009

A. Muller                                                27-11-2009 –